Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З'явилась е-система для отримання спецперепусток у громадський транспорт Києва у разі локдауну

Реклама

Від сьогодні запрацювала в тестовому режимі електронна система подачі заявок, за якою можна буде отримати спеціальні перепустки для проїзду в громадському транспорті на випадок посилення карантинних обмежень. Відповідне повідомлення з'явилось на сайті КМДА.

Зазначається, що підприємства, установи та організації усіх форм власності мають змогу заздалегідь оформити заявки, аби мати час пройти необхідні погодження.

«Передумов для запровадження суворого карантину сьогодні в Києві немає. Проте ми не хочемо, щоб третя хвиля застала столицю зненацька. Тому готуємось завчасно за всіма напрямами: медицина, освіта, інфраструктура. Врахувавши попередній досвід та побажання підприємців, ми змінили механізм видачі спецперепусток на транспорт. Відтепер це можна зробити онлайн. Ними зможуть скористатися ті підприємства та організації, що забезпечують життєдіяльність міста», - повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Він зазначив, що керівники підприємств уже зараз можуть авторизуватись у системі та подати заявку, аби заздалегідь пройти необхідну перевірку та отримати дозвіл. Місто зможе визначити кількість спецперепусток саме для тих категорій, які забезпечують безперебійну життєдіяльність столиці.

Для замовлення спеціальних перепусток керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцям  потрібно виконати наступні дії:

  • Авторизуватись у системі за допомогою КЕП. Керівник може додати до 10 довірених осіб, що матимуть доступ до системи.

  • Заповнити електронну форму заявки. Важливо: підприємствам потрібно обґрунтувати критичну необхідність працювати в локдаун. Для юридичних осіб необхідно вказати код ЄДРПОУ, для ФОП - види діяльності відповідно до КВЕД.

  • Чекати на відповідь, що надійде на елекронну пошту, зазначену в заявці. У разі отримання позитивного рішення про надання спецперепусток - ввести повний список співробітників, вказати дані та номер транспортної картки Київ Цифровий кожного працівника.

  • Інформацію про підтвердження або відмову у видачі спецперепусток кожного працівника можна отримати у системі.

Якщо підприємство отримало дозвіл, після внесення даних про співробітника, транспортна картка працівника активується автоматично. Щоб скористатися громадським транспортом працівнику потрібно мати транспортну карту.  Перевірити наявність спеціальної перепустки працівник зможе самостійно, завантаживши на смартфон застосунок Київ Цифровий та додавши транспортну карту. В КМДА наголосили, що працюватимуть картки трьох видів - транспортна картка нового зразка, старого зразка та картка Киянина.

Однак транспортні картки, власники яких не отримали право на спецперепустку, на час локдауну будуть заблоковані.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини