Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З'явився проект форми одноразової добровільної декларації та порядку її подання

Реклама

Фахівці ДПС були задіяні у розробці проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядку її подання». Про це повідомила прес-служба ДПС.

Ви можете ознайомитись із проектом за посиланням.

"Крім того, на сьогодні опрацьовується питання щодо внесення змін до програмного забезпечення для можливості прийняття та опрацювання одноразових (спеціальних) добровільних декларацій в електронному вигляді з 01 вересня 2021 року", - розповідають в ДПС.

Проект розроблено на виконання Закону № 1539-IX.

Детальніше про нього читайте тут.

Відповідно до Закону, громадяни, які мають розміщені на території України та/або за її межами активи, що належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори, мають право подати одноразову добровільну декларацію.

Одноразове добровільне декларування відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року. Саме протягом цього періоду громадяни зможуть подати добровільну декларацію до Державної податкової служби України.

"Задекларувавши активи, декларант повинен буде сплатити збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування, розмір якого значно менше ніж встановлений законодавством податок на доходи фізичних осіб. Загальна ставка одноразового збору - 5%, для закордонних активів - 9%, для  активів у вигляді облігацій внутрішньої державної позики - 2,5%", - зазначили податківці.

Ознайомтесь із аналітикою: Податкова амністія: деталі прийнятих законів

Подавайте звітність у пару кліків із сервісом Liga:REPORT. Тут можна заповнити декларацію, звіт з ЄСВ, вести книгу обліку доходів. Функція підказок та автозаповнення не залишить жодних питань щодо введених даних. Також Liga:REPORT допоможе сплатити податки та штрафи державі. Придбайте доступ прямо зараз, всього за 28 грн/міс.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини