Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС оновила Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Реклама

Наказом ДПС від 15.07.2021 р. № 698 внесено зміни до наказу ДПС від 21.12.2020 р. № 744 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій», а саме - затверджено в новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Про це повідомляє Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Оновлений Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, в кількості 186 моделей (у попередньому реєстрі було 188 моделей, тобто реєстр зменшився на 2 моделі).

Крім того, окремо наведено Перелік реєстраторів розрахункових операцій, виключених з Державного реєстру в 2016 - 2021 роках, експлуатація яких не дозволяється. У списку таких РРО 16 (у попередньому було 7).

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини