Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 11 липня юрособи мають протягом трьох місяців розкрити інформацію про бенефіціарів

Реклама

11 липня 2021 року набрав чинності наказ Мінфіну від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрований Мін'юстом 8 червня 2021 року за № 768/36390.

Структура власності є офіційним документом, який з метою встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи має обов'язково надаватись державному реєстратору.

Структура власності готується в довільній формі та є схематичним зображенням, на якому відображаються всі особи, які прямо чи опосередковано володіють юридичною особою самостійно чи спільно з іншими особами.

У структурі власності потрібно зазначити розмір участі кожного з власників, а також вказати осіб, які незалежно від формального володіння мають можливість значного впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи. Крім того, необхідно зазначати опис здійснення та характер вирішального впливу кінцевого бенефіціарного власника на діяльність юридичної особи.

Зазначене Положення розроблено відповідно до законів «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» і «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та відображає форму і зміст структури власності.

Якщо відомості щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чітко не відслідковуються за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, до схематичного зображення необхідно також додати офіційні документи, що підтверджують можливість здійснювати такий вирішальний вплив.

Зразки складання схематичного зображення структури власності оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінфіну.

Структуру власності юридичні особи мають подавати у період з 11 липня по 10 жовтня цього року.

Як автоматично моніторити зміни в реєстрах щодо юросіб? Підключайте аналітично-моніторингову систему CONTR AGENT. Вона надсилатиме автосповіщення про зміни в діяльності компаній, а за необхідності можна переглянути історію змін. Замовляйте зараз.

Читайте також:

Оновлення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників: які документи потрібно подати держреєстратору

З 11 липня буде оновлено форми заяв у сфері держреєстрації юросіб, ФОП та громадських формувань

Оновлення відомостей про кінцевих бенефіціарів: ДПС роз'яснила важливі моменти

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини