Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відновлення виплати лікарняних: Закон опубліковано

Реклама

Володимир Зеленський підписав Закон № 1380-ІХ «Про внесення зміни до статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності», який Парламент ухвалив 13 квітня поточного року. Документ було опубліковано в газеті "Голос України" 30 квітня 2021 року.

Документ повертає людям право на отримання матеріальної допомоги з Фонду соціального страхування України у період тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві (так званих лікарняних), повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

Через законодавчу колізію ці виплати були скасовані після внесення змін до Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», які вводяться в дію з 30 червня 2021 року. Закон, що його підписав Президент, виправляє колізію та відновлює право на одержання цієї матеріальної допомоги.

Документ набирає чинності з дня введення в дію Закону «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я» - 30 червня 2021 року.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини