Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

3 червня відбудеться ІІ Форум жіночого лідерства

Реклама

Коли: 3 червня, 12:00-18:00. Де: м. Київ. Програма та реєстрація: за посиланням.

Асоціація правників України запрошує вас відвідати ІІ Форум жіночого лідерства - подію для всіх, хто хоче більшого для себе, оточення, професійної кар'єри.

АПУ створили унікальний майданчик для розвитку та навчання, народження ідей і проєктів, обміну досвідом, натхнення, нетворкінгу та розкриття лідерського потенціалу жінок в професії.

Боротьба зі стереотипами та гендерною нерівністю, створення довірчого середовища для особистого та професійного розвитку - це про ІІ Форум жіночого лідерства.

У програмі заходу:

Keynote speaker: Марія Єфросініна, українська телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів «Charity weekend», Почесний Посол Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Панельна дискусія 1. Лідерство 2021.

Панельна дискусія 2. Мама юрист - очима дітей. Як поєднувати лідерство в професії і виховання дітей?

Сесія 3. Який меседж транслює ваш стиль та поведінка?

Сесія 4. Майстер-клас «Сила імпровізації».

Для участі у заході реєстрація обов'язкова!

За додатковою інформацією щодо заходу, участі в якості доповідача та можливостей партнерства звертайтесь за тел.: +38 (096) 742 71 07, або e-mail: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа - Катерина Пищик.

Тільки у квітні тариф LIGA360: ЮРИСТ (Професійний) надається за спеціальною ціною. Це всі інструменти для роботи з законодавством, судовими рішеннями, доступ до експертної аналітики. Встигніть замовити рішення за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини