Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 травня Київ послаблює суворі карантинні обмеження: що запрацює?

Реклама

Із суботи, 1 травня, у Києві послаблять суворі карантинні обмеження.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, повідомляє офіційний портал Києва.

«Сьогодні вранці Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про послаблення протиепідемічних заходів у столиці. Ми сподіваємося, що і Державна комісія з надзвичайних ситуацій ухвалить рішення про перегляд рівня епідемічної небезпеки та виведення столиці із «червоної зони». Отже, з 1 травня весь наземний громадський транспорт та метро відновлять перевезення пасажирів у звичайному режимі. З дотриманням визначених раніше протиепідемічних норм та правил. Але закликаю мешканців столиці користуватися громадським транспортом тільки в разі нагальної потреби», - наголосив Віталій Кличко.

Також із 1 травня відновлять роботу:

- заклади торгівлі;

- торгово-розважальні центри;

- ринки, ярмарки;

- заклади громадського харчування;

- спортивні зали та фітнес-центри.

Віталій Кличко зауважив, що власники цих закладів повинні розуміти, що працюватимуть тільки з дотриманням всіх норм безпеки.

Відновлять свою роботу і Центри надання адміністративних послуг, але прийматимуть відвідувачів за попереднім записом через електронні сервіси.

Із наступної середи, 5 травня, місто відновить навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах. Також у столиці відновлять прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини