Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінити оператора зі збереженням номера телефону можна буде за добу

Реклама

Спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону запрацює з 1 грудня 2021 року. Про це повідомив Урядовий портал.

Мінюст 5 квітня зареєстрував зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку.

"Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року. За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тис. офіційних звернень, але 40% заявникам відмовили. На заваді стала бюрократизованість процесів. Також важливо, що кожного року мобільних операторів залишають більше 7 млн користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися цією послугою", - йдеться в повідомленні.

Нова процедура перебачатиме:

- номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4;

- абонент має звернутися до одного - нового оператора, а не до двох, як було раніше. Договір з колишньою компанією розірветься автоматично;

- користувачі без контракту зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком - реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме поліпшення якості послуг, які отримують українці.

Як захищати бізнес правовим шляхом? Дізнавайтесь з LIGA360: Юрист. Система надасть рекомендації щодо перевірок контролюючих органів й алгоритми дій. А завдяки плану перевірок органи держконтролю не застануть вас зненацька. Придбайте LIGA360: Юрист прямо зараз.

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз

Читайте також:

“LIGA360:АДВОКАТ НААУ” - всі інструменти для успіху адвоката в єдиному рішенні

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини