Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада прирівняла посвідчення водія в "Дії" до паперового

Реклама

Верховна Рада прирівняла цифрові документи в "Дії" до паперових. Це передбачено прийнятим Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху" (законопроект № 2695), повідомили в Мінцифри.

Зазначається, що тепер водій зможе показати електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов'язкового страхування (автоцивілку) поліцейському для посвідчення своєї особи та права на керування автівкою.

Закон набуде чинності після його опублікування.

До цього юридична сила таких документів визначалася постановою Кабміну № 956 "Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу".

Читайте також: Позбавлення права керувати транспортним засобом: ВС роз'яснив особливості

Відтепер у CONTR AGENT можна перевірити інформацію про фізичних осіб і бути впевненими у бізнес-зв'язках. Система проаналізує інформацію з державних реєстрів, і повідомить, якщо особа переховується від органів влади, є у реєстрі боржників, або має відкриті провадження. Встигніть замовити CONTR AGENT за вигідною ціною, тільки у лютому.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини