Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податкову звітність з прочерками можна не подавати: ДПС

Реклама

Ви не здійснювали діяльність як суб'єкт господарювання протягом звітного періоду і в податковому звіті відсутні будь-які показники? У цьому разі податкову декларацію можна не подавати до контролюючого органу. Це передбачено в Податковому кодексі, зазначило Головне управління ДПС у Львівській області.

Відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, у тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності.

Про це, а також про призупинення діяльності та подання звіту з ЄСВ детальніше можна дізнатися в індивідуальній податковій консультації ДПС № 4334/ІПК/99-00-05-05-02-06 від 21.10.2020 р.

Потрібна допомога із податковою декларацією чи звітом з ЄСВ? Скористайтеся Liga:REPORT. Онлайн-сервіс звітності має актуальні шаблони, нагадає про сплату податків та подачу звітів. А підказки й чат-підтримка нададуть впевненості у поданих даних. Придбайте річний доступ до Liga:REPORT прямо зараз, всього за 337 грн.

Читайте також:

Яку інформацію зазначають у декларації про майновий стан і доходи фізособи-"незалежники"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини