Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набув чинності Закон про компенсації для тих, хто встановив електроопалення

Реклама

30 січня в газеті "Голос України" був опублікований Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо компенсації у зв'язку з підвищенням тарифів на електричну енергію"(проект № 4672), який ВР прийняла 29 січня.

Закон набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Кабінету Міністрів доручено у тижневий строк з дня опублікування Закону визначити порядок надання зазначеної компенсації.

Раніше на Урядовому порталі уточнили відшкодування отримають:

• люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;

• люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);

• багатодітні, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу.

Читайте також: Кабмін встановив граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр

Кабмін запровадив компенсації для тих, хто встановив електроопалення

Кабміну доручено внести зміни щодо збільшення соціальних нормативів розрахунку субсидій на ЖКП

Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360 Замовте повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини