Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як працюватимуть заклади освіти після локдауну?

Реклама

З 25 січня втрачають чинність додаткові обмежувальні заходи для закладів освіти, встановлені на період 8-24 січня 2021. Водночас продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабміну від 9 грудня 2020 року №1236. Про це Міністерство освіти і науки повідомило у Facebook.

Відповідно до постанови, на період дії карантину заборонено:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Окрім того, під час карантину самоізоляції підлягають особи, які прибувають в Україну для навчання у закладах вищої освіти з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19. Ця норма не застосовується до осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.

Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, крім осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19.

Читайте також: Форми документів про вищу освіту: Мін'юст проводить правову експертизу наказу МОН

Суд відкрив провадження у справі щодо оскарження обмежень МОН при вступі на правничу магістратуру

Відтепер юристи можуть слідкувати за змінами не лише НПА в цілому, а й окремих абзаців. З новими можливостями LIGA360 ви отримаєте сповіщення, щойно відбудуться зміни. Дізнайтесь про переваги IT-рішення та отримайте тестовий доступ за посиланням.

Розрізняйте фейкові новини та відслідковуйте інформацію з надійних джерел у системі Semantrum. Система моніторить понад 20 телеканалів, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ, 15 радіостанцій у реальному часі. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum на 14 днів та забезпечте себе достовірною інформацією.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини