Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Від підприємців чекають пропозицій по врегулюванню діяльності автостанцій

20 січня 2010, 16:05
203
0
Реклама

Держкомпідприємництва звернувся до усіх суб'єктів господарювання, працюючих на ринку пасажирських перевезень, прислати до 25 січня 2010 року пропозиції об врегулювання діяльності автостанцій.

Пропозиції очікуються, зокрема, з питань впорядкування процедури атестації автостанцій в частині визначення класу автостанцій, уповноважених суб'єктівякі проводитимуть обстеження автостанцій і оформлення протоколу обстеження для представлення його Госавтотрансадминистрации. Пропозиції власників автостанцій і перевізників для досягнення балансу їх інтересів враховуватимуться і при коригуванні методики визначення розміру автостанційного збору.

Приймаються пропозиції за элeктронному адресою: krjukov@dkrp.gov.ua . Вони враховуватимуться при винесенні остаточної ухвали про схвалення проекту наказу Минтранссвязи "Про затвердження Порядку державного регулювання діяльності автостанцій". Необхідність обговорення питань діяльності автостанцій викликана виникненням численних конфліктів між автоперевізниками і власниками автостанцій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини