Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для отримання пільг по сплаті адвокатського внеску заяву потрібно подати до 31 січня

Реклама

Адвокати, які мають підстави для отримання пільги або продовження наданої раніше пільги по сплаті адвокатського внеску, мають подати заяви до ради адвокатів регіону та до НААУ до 31 січня 2021 року. Відповідне повідомлення з'явилось на сайті НААУ.

Заява подається в оригіналі, з підписом адвоката.

До заяви мають бути додані копії документів, які підтверджують пільговий статус.

Раніше ми писали: Визначено розмір і строки сплати щорічних адвокатських внесків 2021

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021 році складає 2270 гривень 00 копійок.

Це передбачено рішенням Ради адвокатів України № 123 «Про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2021 році» від 18 грудня 2020 року.

З повним текстом рішення зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Відповідно до рішення Ради адвокатів України №22, під звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску підпадають наступні категорії адвокатів:

- особи з інвалідністю 1 та 2 групи;
- особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, учасники бойових дій, ветерани війни;
- особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших країн - учасників бойових дій, інвалідів війни та учасників війни;
- особи, які захищають та/або захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть та/або брали безпосередню участь в АТО/ООС , забезпеченні її проведення та отримали статус учасника бойових відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій;
- особи, які були вимушені покинути місце свого постійного проживання, у зв'язку з проведенням АТО/ООС;
- особи, мобілізовані для проходження військової служби, у разі, якщо такий внесок раніше не був ними сплачений.

Рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску приймається за наявності підтверджуючих документів відповідного статусу заявника:

  • радою адвокатів регіону щодо 70% щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування;

  • Радою адвокатів України, Національною асоціацією адвокатів України щодо 30% щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування відповідно.

ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплекс IT-інструментів у єдиному робочому просторі LIGA360:АДВОКАТ. Отримайте доступ до повної бази НПА і коментованих кодексів. Зручний пошук та аналіз бази із 85 млн судових рішень. Можливість в один клік обирати рішення із правовими позиціями ВС й отримати подібні рішення у справі. Доступний розклад судових засідань, моніторинг справ і засідань за десятками параметрів.

Спробуйте також  Verdictum PRO, за допомогою якого на підставі завантаженої позовної заяви ви зможете отримати інформацію про вірогідність перемоги у суді у всіх трьох інстанціях за допомогою штучного інтелекту.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини