Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Посилені карантинні обмеження: що передбачає оновлений перелік заборон

Реклама

З 8 до 24 січня включно в Україні діють посилені карантинні обмеження. Вони передбачені постановою Кабміну № 1236.

Уряд вніс доповнення в документ постановою № 9 від 5 січня 2021, якою, зокрема, дозволено торгівлю побутовою хімією та друкованою пресою.

Зручно працювати із актуальними документами можна в ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Також системи надають можливість переглядати попередні редакції документів та переходити у пов'язані нормативно-правові акти. Отримати тестовий доступ до інформаційно-правових систем можна тут.

Так, забороняється приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв'язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.

В Кабміні надали оновлену інфографіку щодо того, що заборонено і що дозволено від час карантину "зимових канікул".

Читайте також: Суд просять зупинити локдаун і не примушувати носити маски

Зимовий локдаун: які обмеження діятимуть у Києві з 8 до 24 січня

Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360 Замовте повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини