Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Збільшено площу нерухомості, яку платник єдиного податку має право надавати в оренду: Закон № 1117

Реклама

1 січня 2021 року набрав чинності Закон № 1117-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування окремих об'єктів оподаткування» (далі - Закон № 1117), яким внесено зміни до пп. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звернуло увагу на важливі зміни.

Відповідно до внесених змін не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп фізичні особи - підприємці, зокрема які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 400 (було 100) квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 900 (було 300) квадратних метрів.

Закон № 1117 опубліковано в офіційному виданні «Голос України» від 31.12.2020 № 243.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Законопроект № 4065 прийнятий: перенесення КІК, пом'якшення тесту ділової мети, поправки до безподаткової ліквідації та інші нововведення

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини