Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджено вартість проїзду концесійними автодорогами: рішення Уряду

Реклама

Кабмін затвердив максимальний розмір плати за разовий проїзд автомобільними дорогами загального користування, побудованими на умовах концесії. Він визначатиметься відповідно до категорії транспортних засобів та за кожний кілометр автошляху, повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Відповідну постанову № 1312 було прийнято на урядовому засіданні 23 грудня 2020 року.

З повним текстом постанови зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Згідно з постановою для мотоциклів з причепом (коляскою) і без нього, легкових автомобілів ставку плати за кожен кілометр відстані визначено максимально на рівні 0,023 євро.

Для легкових автомобілів з причепом, мікроавтобусів з кількістю місць для сидіння до 10 (включаючи водія), вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою до 3,5 тонни така ставка за кожен кілометр відстані становить 0,023 євро.

Вантажні автомобілі з дозволеною максимальною масою від 3,5 до 12 тонн, автопоїзди з дозволеною максимальною масою до 12 тонн, автобуси з кількістю місць для сидіння від 10 до 29 із дозволеною максимальною масою не більше 12 тонн сплачуватимуть за кожен кілометр відстані ставку максимально в розмірі 0,045 євро.

Для вантажних автомобілів та автопоїздів з дозволеною максимальною масою більше 12 тонн, автобусів з кількістю місць для сидіння більше 29 і дозволеною максимальною масою понад 12 тонн ставка плати за кожен кілометр відстані максимально становить 0,133 євро.

У Мінінфраструктури нагадали, що відповідно до Закону «Про концесію» розмір плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії, визначається концесіонером відповідно до концесійного договору та з урахуванням тарифної сітки плати за разовий проїзд автомобільною дорогою за кожний кілометр.

Разом з тим, розмір цієї плати не може бути більшим максимального розміру плати, що встановлюється Кабінетом Міністрів з урахуванням виду транспортного засобу та рівня інфляції.

Снігопад знижок до Нового року триває! Отримайте швидкий доступ до головних інструментів для роботи юриста та бухгалтера з системами ЛІГА:ЗАКОН зі знижками до -60 %.

Найповніше джерело систематизованої, достовірної правової інформації зі зручним інтерфейсом для швидкого пошуку та легкого аналізу. Система дає змогу прийняти правильні рішення на основі аналітичної, консультаційної та нормативно-правової інформації.

Встигніть обрати рішення для себе за посиланням.

Читайте також:

Президент підписав зміни до Закону про концесію

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини