Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В ДПС роз'яснили, хто не застосовує РРО з 1 січня 2021 року

Реклама

В Головному управлінні ДПС у Київській області розповіли, які ФОП - платники ЄП не застосовують РРО та/або ПРРО з 1 січня 2021 року.

Відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Податківці наголошують, що 1 січня 2021 року набирає чинності розд. І Закону № 1017-ІХ, який вносить зміни, зокрема, до п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» ПКУ.

Новою редакцією п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» ПК передбачено, що до 1 січня 2021 року РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку II - IV груп (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн., крім тих, які здійснюють:

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення.

З 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку II - IV груп (ФОП), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;

- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Читайте також: Одноразова компенсація щодо відшкодування витрат на ЄСВ: який порядок отримання

Візьміть участь у вебінарі на тему "Податкова оптимізація - бухгалтерські та юридичні рішення", детальніше тут.

Про форми соціальної підтримки, які передбачені під час карантинних обмежень, читайте в матеріалі: Набули чинності закони щодо підтримки громадян і бізнесу в період дії карантинних заходів.

Рецепт легкої звітності - сервіс Liga:REPORT для ФОП. У ньому містяться всі необхідні форми звітів з підказками, податковий календар, автоматичні нагадування, перевірка заборгованості перед державою.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини