Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада схвалює внесення змін до Господарського кодексу в частині вимог до статуту ТОВ і ТДВ

Реклама

Сьогодні, 1 грудня, народні депутати прийняли в першому читанні за основу проект Закону № 3497 "Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю". Про це повідомило Інформаційне управління Апарату ВР.

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Законопроект розроблений для вирішення існуючої колізії між Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» і Господарським кодексом у частині обов'язкових вимог до статутів ТОВ і ТДВ, яка полягає в тому, що в ГК міститься вимога щодо зазначення в установчих документах вказаних товариств частки учасників товариств у його статутному капіталі, а в Законі «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» її немає.

У законопроекті запропоновано:

- виключити з Господарського кодексу положення про необхідність визначення в статуті часток учасників ТОВ і ТДВ;

- визначити, що перелік обов'язкових вимог до статутів ТОВ і ТДВ визначається виключно Законом "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Читайте також:

З чого почати бізнес в Україні: юридичні поради

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини