Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін відновив виплату допомоги на дітей для ФОПів I і II груп до кінця року

25 листопада 2020, 17:56
1518
0
Реклама

Кабмін прийняв рішення відновити виплату допомоги на дітей ФОП з 1 листопада 2020 року до 31 грудня 2020 року.

Зазначене рішення було прийнято на урядовому засіданні 25 листопада 2020 року, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Враховуючи запровадження в Україні «карантину вихідного дня» та необхідність державної підтримки дітей фізосіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників податків, Уряд продовжив виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні - серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів.

Міністерство фінансів звернуло увагу, що отримати таку допомогу на дітей можуть особи, які звернуться із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Реалізація рішення буде здійснюватися в межах коштів, виділених Мінсоцполітики з Фонду боротьби з COVID-19.

Довідково. З 29 квітня 2020 року для забезпечення виплати допомоги на дітей ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої груп платників єдиного податку, з виділених коштів із Фонду боротьби з COVID-19 було спрямовано 830,4 млн. гривень. Фактично допомогу призначено 87 тис. фізосіб-підприємців на 115 тис. дітей.

З 1 вересня 2020 року було припинено виплату цієї допомоги. Наразі ця допомога відновлена і до 31 грудня 2020 року громадяни можуть звернутися за призначенням цієї допомоги до органів соціального захисту населення.

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Читайте також:

Про посилення карантину Кабмін повинен попередити за тиждень

Фінансова підтримка громадян у випадку самоізоляції: порядок отримання

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини