Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджено План здійснення комплексних перевірок на 2021 рік

17 листопада 2020, 16:35
1619
0
Реклама

Державна регуляторна служба затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік.

У ДРС нагадали, що згідно зі ст. 5 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб'єкта господарювання є внесення одного й того самого суб'єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).

Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а всі контролюючі органи, які запланували перевірити цього суб'єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом.

Переглянути План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік можна тут.

Нагадаємо, знайти алгоритми дій під час проведення перевірок можна в модулі "Мистецтво оборони" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ. А відомості про реквізити усіх найвищих, центральних та регіональних органів влади (адреса, телефони і прізвища керівників), а також дані про історію створення органів влади можна дізнатися у модулі "Органи влади", який входить до складу Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН.

Чи включено ваше підприємство до плану перевірок, можна перевірити за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Для цього слід оформити заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також:

Кабмін затвердив порядок повідомлення нерезидентів про взяття їх на податковий облік

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини