Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Розширено перелік категорій громадян, яким надається відстрочка від призову на строкову військову службу

6 листопада 2020, 09:15
21665
0
Реклама

На сьогоднішньому засіданні ВР, 5 листопада, прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян" (законопроект № 3689).

Відслідкувати зареєстровані законопроекти та ознайомитись із їх повним текстом можна в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Документром визначено, що відстрочка від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності надається особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

В пояснювальній записці до цього законопроекту зазначається, що його прийняття дозволить накопичити та підготувати людські ресурси із числа призовників для комплектування людськими ресурсами органів та підрозділів ДСНС, що дасть змогу якісно виконувати завдання за призначенням у мирний час та в особливий період, а також у разі введення надзвичайного стану та проведення цільової мобілізації.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Читайте також: В Україні запровадять новий вид військової служби: за основу прийнято законопроект

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини