Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ІТ

Розширено можливості електронної ідентифікації

Реклама

В Україні розширено можливості інтегрованої системи електронної ідентифікації (ІСЕІ).

Відповідну постанову "Про внесення змін до Положення про інтегровану систему електронної ідентифікації" прийнято на урядовому засіданні 16 вересня, повідомляє прес-служба Мінцифри.

Прийняті зміни оптимізують функціонування ІСЕІ, а саме надають можливість впровадження автоматизованого обміну даними з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Єдиним державним демографічним реєстром, єдиною інформаційною системою Міністерства внутрішніх справ та Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

У Мінцифри зауважують, що це дозволить:

- суттєво розширити спектр онлайн-послуг;

- позбавити громадян і суб'єктів господарювання необхідності документально підтверджувати інформацію про себе;

- банкам, небанківським фінансовим установам, страховим компаніям, нотаріусам тощо отримати надійний інструмент для перевірки (у визначених законодавством випадках) даних про клієнтів, які особисто звертаються за отриманням їх послуг;

- громадянам отримувати послуги зручно та швидко.

Зауважимо, що легко і зручно перевірити бізнес-партнера можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360

Замовте повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

На що вплинуло збільшення мінімальної зарплати з 1 вересня

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини