Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати посилили відповідальність за крадіжку авто

Реклама

На сьогоднішньому засіданні ВР, 3 вересня, прийнято Закон «Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом» (законопроект № 3301).

Відслідкувати зареєстровані законопроекти та ознайомитись із їх повним текстом можна в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Зміни внесено до статті 289 КК.

Зокрема, Законом передбачено, що незаконне заволодіння транспортним засобом карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Чинна редакція цієї статті передбачає ще таку альтернативу покарання, як шраф від 1 000 до 1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також встановлюється покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої за ті самі дії, вчинені з використанням електронних пристроїв для втручання в роботу технічних засобів охорони, або якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого становить від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 105 100 до 262 750 грн) .

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, що неоподатковуваний мінімум доходів громадян, вказаний в диспозиції норм для настання кримінальної відповідальності, дорівнює 1/2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року. Тобто з 1 січня 2020 року - це 1051 грн.

Читайте також:

Яка помилка поліцейського анулює штраф за порушення ПДР

Справа про адмінправопорушення закривається, якщо інспектор не дозволив водію залучити адвоката

Рапорт інспектора поліції не є доказом вчинення водієм адмінправопорушення: ВС

Спробуйте комплексне рішення LIGA360 та отримайте єдиний інструмент командного управління для всієї компанії зі знижкою до 50%. LIGA360 пропонує безліч переваг:

- Обговорення, аналіз і контроль зовнішніх ризиків і критичних змін

- Ефективна віддалена робота усієї команди

- Ключова бізнес-інформація для правильних рішень

- Єдиний інформаційний простір

Встигніть оформити замовлення за найвигіднішими умовами.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини