Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Авіаційний транспортний вузол у кожному регіоні: що планує Кабмін

Реклама

Кабмін підтримав внесення змін до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року. Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні, 19 серпня, повідомляє Урядовий портал.

«Це рішення допоможе пришвидшити завершення реконструкції злітної смуги аеропорту «Одеса», яка вже перебуває на завершальній стадії. Буде додатково виділено 117 млн грн на проектно-кошторисну документацію», - розповів Денис Шмигаль.

Зміни передбачають також проектування та будівництво аеропорту «Мукачево». Зазначається, що цей аеропорт стане стратегічною складовою Західного транспортного вузла України та сприятиме розвитку інфраструктури п'ятого Критського транспортного коридору.

«Також учора спілкувався із Прем'єр-міністром Словаччини Ігорем Матовичем. Ми домовились про відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород». У вересні під час планового візиту Президента України до Словацької Республіки планується підписання відповідної міждержавної угоди. І аеропорт «Ужгород» зможе повноцінно запрацювати, що розкриє додаткові можливості для Закарпаття в частині внутрішніх та міжнародних авіаперевезень», - зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, кожен регіон повинен мати власний авіаційний транспортний вузол: "Це стратегія Уряду, над якою постійно працює Міністерство інфраструктури та профільний Міністр".

Бажаєте повідомити цю новину співробітникам та обговорити її в колективі? В LIGA360 це зручніше, ніж будь-де. Переконайтеся на власному досвіді. Щоб отримати вільний доступ до «Обговорень» та інших функцій LIGA360 залишайте заявку за посиланням.

Читате також: Українці зможуть літати за документами у "Дії"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини