Кабмін змінив критерії визначення приналежності адміністративної одиниці до карантинної зони. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 12 серпня.
Відповідні зміни внесено в урядову постанову № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
З повним текстом постанови зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.
"Раніше рівень загрози ми визначали за чотирма показниками. Це кількість ліжок, кількість випадків, кількість тестувань та динаміка зростання кількості випадків. Ми об'єднали два показники і зараз у нас рівень визначатиметься по трьом показникам: заповненість ліжок, рівень тестувань і третій показник, який ми ввели замість двох - це рівень нових хворих в адміністративно-територіальній одиниці на 100 тисяч населення - тобто за 14 днів нові випадки на 100 тисяч населення. Це буде більш зрозуміло для наших громадян", - зазначив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Крім того, комісія ТЕБ та НС прийматиме рішення про встановлення рівня епідеміологічної небезпеки кожні 7 днів. Рішення про послаблення "червоного", "помаранчевого" та "жовтого" рівнів не може бути переглянуте раніше, ніж через 14 днів.
Бажаєте повідомити цю новину співробітникам та обговорити її в колективі? В LIGA360 це зручніше, ніж будь-де. Переконайтеся на власному досвіді. Щоб отримати вільний доступ до «Обговорень» та інших функцій LIGA360 залишайте заявку за посиланням.
Читайте також:
З 1 серпня в Україні діють нові правила адаптивного карантину
Бізнесу надали нові рекомендації щодо роботи під час карантину
Карантин продовжено до кінця літа
«Зелені», «жовті», «помаранчеві» та «червоні» рівні епідемічної небезпеки: що заборонено