Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

17 тис. грн штрафу за відсутність документів на вулиці: суд підтвердив

Реклама

Дарницький районний суд розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який перебував на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, в період дії карантину.

Відповідну постанову у справі № 753/10638/20 місцевий суд прийняв 21.07.2020. Ознайомтесь із її повним текстом у системі VERDICTUM. Тестовий доступ тут.

Суть справи: чоловік, знаходячись у громадському місці (на зупинці), перебував у стані алкогольного сп'яніння, та висловлювався нецензурною лайкою у бік перехожих та працівників поліції. Також він перебував на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

Чоловік у судовому засіданні свою провину у вчиненні інкримінованого правопорушення визнав та не оспорював обставин викладених у протоколі.

Відповідно до п. п. 2 п. 3 Постанови Кабміну № 392 на період дії карантину забороняється перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

Відповідно до ст. 44-3 КУпАП, передбачено відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Дослідивши протокол про адміністративне правопорушення, рапорти, відеозаписи з нагрудних камер поліцейських, оцінивши всі обставини справи в їх сукупності, суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП.

На нього накладено штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто у сумі 17 тис. грн на користь держави

Зазначимо, що відповідне рішення може бути оскаржене в апеляції.

Нагадаємо, що ст. 44-3 КУпАП була введена Законом № 530. Детальніше читайте тут.

Вам також буде цікаво:

Штраф за перебування без маски в громадському місці: різна судова практика

17 тис. грн штрафу за порушення правил самоізоляції: рішення суду

Штраф 17 тис. грн за перебування в магазині без маски: рішення суду

Обов'язково також ознайомтесь: ТОП-5 судових рішень про порушення правил карантину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини