Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновлено вимоги до будівельних матеріалів

Реклама

Мінрегіон оновив Перелік стандартів щодо промисловості будівельних матеріалів, відповідно до Закону «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» та урядової постанови № 1057 «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання».

Відповідний наказ № 153 «Про затвердження Переліків національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності виробів вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд» Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов підписав 2 липня 2020 року.

З повним текстом наказу зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Згідно із законодавством будівельні вироби мають відповідати основним вимогам, визначеним у Технічному регламенті щодо споруд, в яких вони застосовуються, зокрема, національним стандартам ДСТУ і гармонізованими європейськими ДСТУ Б EN, будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності. Лише такі вироби можуть вільно продаватись та використовуватись у будівництві на території України.

Востаннє Перелік національних стандартів щодо відповідності будівельних виробів вимогам Технічного регламенту оновлювався у 2015 році.

«Будівельна галузь не стоїть на місці - оновлюється законодавча база, українські стандарти гармонізуються з європейськими. Використовуються нові типи будівельних виробів, зокрема іноземного походження, технічні вимоги до яких раніше були відсутні. Оновлення стандартів промисловості будівельних матеріалів за останні 5 років - необхідний крок, який позитивно вплине на виробників, розповсюджувачів та кінцевих споживачів і сприятиме оздоровленню конкуренції на ринку будівельних виробів», - зазначив Міністр розвитку громад та територій.

Перевірити банк або забудовника, з якими ви маєте намір співпрацювати, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес. Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

В Україні запустять новий Реєстр будівельної діяльності

Змінено Правила реєстрації місця проживання: що передбачено

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини