Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За стажування без оформлення трудових відносин можуть оштрафувати на 47 тис. грн

Реклама

Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області здійснили інформаційні відвідування суб'єктів господарювання у сфері торгівлі.

Про це повідомила прес-служба Держпраці.

З'ясувалося, що знову набуває популярності така неофіційна форма зайнятості, як стажування (інспектори зафіксували такі випадки щодо осіб, що «стажуються» без оформлення трудових відносин).

Фахівці Управління наголосили на необхідності оперативного усунення порушення, а також нагадали: стажування без оформлення трудових відносин є порушенням трудового законодавства і тягне за собою штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат - 47 230 гривень.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Як підвищуватимуть мінімальну зарплату: Кабмін оприлюднив графік

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини