Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Які планові операції дозволили проводити під час карантину?

Реклама

Уряд поступово відновлює в Україні планові операції та госпіталізації.

Такі зміни внесено до постанови № 211 про карантин для того, щоб знизити рівень ризику загрози життю пацієнтів, які потребують планових операцій.

Відповідна урядова постанова № 332 від 4 травня 2020 року набрала чинності 5 травня.

Згідно зі змінами на період карантину забороняється закладам охорони здоров'я проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім:

- надання медичної допомоги на території областей, м. Києва, в яких заповненість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 %;

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров'я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації та планових операцій, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв'язку з проведенням планових заходів з госпіталізації або плановою операцією, підлягають обов'язковому тестуванню на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції.

Бажаєте першими отримувати сповіщення про прийняття законопроектів чи зміну статусу нормативно-правових актів? Налаштуйте віджет smart-сигнали в екосистемі LIGA360. Щоб отримати тестовий доступ - переходьте за посиланням.

Читайте також:

Карантин продовжено до 22 травня, але з послабленнями

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини