Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Компанія ЛІГА:ЗАКОН розробила антикризове рішення для захисту інтересів компанії та миттєвого реагування на ризики

Реклама

Українська продуктова IT-компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала LIGA360 - екосистему хмарних рішень для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати команди, які працюють віддалено. Також LIGA360 доповнилась низкою спеціальних рішень для управління ризиками та пошуку нових можливостей.

Як це працює?

Юрист знаходиться в епіцентрі ризиків та можливостей компанії, відстежує зміни законодавства, взаємодіє з держорганами та стоїть на захисті інтересів компанії. Функція Smart-сигнали в LIGA360 дає можливість поставити на контроль будь-який документ чи перелік документів, бізнес-партнерів та контрагентів та отримувати миттєві сповіщення про зміну їхнього статусу. Під цілодобовим контролем LIGA360 також знаходяться судові рішення, результати тендерів, статус власності на нерухомість та інші юридично-значимі дії, які досі юристам доводилось відстежувати вручну.

Будь-яку отриману у системі інформацію чи документ користувач системи може класифікувати як ризик чи можливість, оцінити його потенційний вплив та винести на обговорення з керівництвом або всією командою. Документ та коментарі до нього стають доступними для обговорення онлайн та спільного напрацювання рішень усією командою. Це дозволяє уникнути довгих погоджень та швидше реагувати на ситуацію.

Для кого?

LIGA360 - це комплексне рішення, яке легко адаптується під потреби великого бізнесу та малих підприємців, а також держустанов та професійних об'єднань. Для кожного з цих сегментів передбачена окрема цінова пропозиція, сформована залежно від розміру бізнесу та необхідного для роботи функціоналу. Таким чином LIGA360 підходить як ФОП так і великому мережевому бізнесу чи держустановам.

Користувачами LIGA360 можуть стати усі співробітники компанії, яка користується хоча б одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН - це допомагає команді ефективно взаємодіяти та уникнути довгих погоджень при прийнятті рішень в умовах віддаленої роботи. Вся інформація в LIGA360 надходить вибірково, залежно від заданих налаштувань окремими членами команди та специфіки компанії. Детальніше ознайомитись з LIGA360 можна за посиланням.

Марина Бондаренко, Голова Ради директорів компанії ЛІГА:ЗАКОН:

"Розробка екосистеми LIGA360 тривала протягом останніх півроку. Зі зростанням загрози фінансово-економічної кризи та масового переходу бізнесу в онлайн, а команд - у режим віддаленої роботи, LIGA360 адаптувалась під найгостріші потреби ринку. Зараз як ніколи важливо об'єднувати командам свої зусилля, фокусуватись на можливостях для розвитку та миттєво реагувати на зміни. ЛІГА:ЗАКОН об'єднала всю експертизу, накопичену за 28 років роботи з бізнесом, щоб запропонувати рішення - створити єдиний інформаційний простір для ефективної командної роботи над управлінням ризиками та пошуком можливостей. Ті компанії, які адаптуються до нових реалій, збережуть фокус на можливостях, будуть гнучкими та сильними, мають більше шансів швидше відновитися після важких часів”.

“Антикризові” функції LIGA360:

  • Моніторинг ризиків та можливостей - дашборд “Управління ризиками” наочно показує вплив тих чи інших подій на бізнес. Зручний чат для спільної роботи з документами допомагає залучати команду до оцінки, обговорення та узгодження рішень для мінімізації ризиків.

  • Бізнес-розвідка - сповіщення про результати тендерів, зміни статусу партнерів компанії, бенефіціарів, засновників, а також конкурентів.

  • Смарт-сигнали - цілодобовий моніторинг статусу судових рішень, законів, нормативних актів, власності на нерухомість та миттєві сповіщення у разі змін для оперативного реагування.

  • Персоналізовані новини - можливість налаштувати під свої потреби стрічку новин та отримувати оперативну інформацію з понад 20 тисяч медіа-джерел, щоб своєчасно відреагувати на репутаційні ризики.

  • Єдиний робочий простір - всіх користувачів однієї компанії об'єднує спільне середовище з доступом до продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Структурно LIGA360 складається зі спільного для всіх користувачів одного підприємства простору, який має корисний для компанії інформаційний блок, низку функцій та персональних робочих місць для кожної ролі з відповідним набором продуктів (наприклад, керівника, юриста, бухгалтера, піарника або кадровика тощо). У LIGA360 увійшли: Інформаційно-правові системи (ІПС), Система аналізу судових рішень Verdictum, система перевірки та моніторингу контрагентів ContrAgent, сервіс моніторингу реєстраційних дій SMS Маяк, сервіс моніторингу Semantrum, сервіс звітності Report, а також професійні медіа-ресурси компанії.

Чому це потрібно саме зараз?

Останнє опитування компанії ЛІГА:ЗАКОН показало - для 60% компаній прийняття рішень уповільнюється насамперед через невизначеність та мінливість ситуації. Першочерговими у роботі бізнесу в цей період є онлайн-інструменти для ефективної комунікації, які дають можливість оперативно обговорювати рішення з командою та погоджувати їх з усіма зацікавленими сторонами. Саме під такі потреби бізнесу і була розроблена екосистема LIGA360.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини