Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Карантин: що потрібно вказати в заяві про надання відпустки без збереження зарплати

Реклама

Держпраці в Миколаївській області роз'яснила особливості оформлення відпустки без збереження заробітної плати на час карантину, а також як правильно її оформити.

Відповідно до ст. 84 КЗпП у випадках, передбачених статтею 25 Закону "Про відпустки", працівнику за його бажанням надається в обов'язковому порядку відпустка без збереження заробітної плати.

За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Однак відповідно до змін, внесених до ст. 84 КЗпП Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)», термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний строк, встановлений частиною другою цієї статті (не більше 15 календарних днів на рік).

Така відпустка надається працівникові на підставі письмової заяви.

В заяві потрібно зазначити:

1) причину, з якої працівник просить надати неоплачувану відпустку;

2) дату початку відпустки;

3) тривалість відпустки.

Розгляд такої заяви закріплюється наказом (розпорядженням) про надання відпустки за свій рахунок.

Таку відпустку не подовжують на кількість святкових і неробочих днів, що припадають на неї.

Держпраці наголосила, що для відпустки «за свій рахунок» обов'язково потрібна згода працівника.

Більше інформації про те, як захистити свій бізнес у період кризи, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте підбірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зімни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, в т.ч. регулюючих роботу компаній в умовах короно-кризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також: продовження процесуальних строків: Рада прийняла закон

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини