Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Карантин: скарги у сфері держреєстрації розглядаються одноособово протягом 24 годин

Реклама

На час карантинних обмежень Офіс протидії рейдерству змінив порядок своєї роботи.

З 14 березня 2020 року розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав або територіального органу Мін'юсту відбувається одноособово, без запрошення скаржників і заінтересованих осіб, упродовж 24 годин.

«У Міністерства юстиції України є інструменти для миттєвого реагування на незаконні дії державних реєстраторів. Розгляд відповідної скарги здійснюється Мін'юстом невідкладно і одноособово, відповідно до положень пункту 8 Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1128. Офіс протидії рейдерству продовжує стояти на варті прав та інтересів законних власників. В умовах карантинних обмежень ми не на мить не припиняли своєї роботи: справи на реєстраційні дії розглядаються в одноособовому порядку щодня!», - пояснює Ольга Оніщук, заступниця Міністра юстиції України з питань державної реєстрації.

Подати скаргу можна через портал державних послуг iGov або через поштові скриньки, розташовані в центральній будівлі Мін'юсту та Офісі протидії рейдерству.

Також продовжує працювати гаряча лінія 044-237-09-96 для отримання консультацій.

Захистити своє майно від дій чорних реєстраторів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк від "ЛІГА:ЗАКОН". Завдяки ньому можна відстежувати зміни статусу об'єкта нерухомості. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. Ефективно уберегтися від рейдерів також допоможуть сервіси SMS-Маяк Земля та SMS-Маяк Іпотека від "ЛІГА:ЗАКОН", за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Читайте також:

Зафіксовано перший сплеск рейдерства під час карантину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини