Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зафіксовано перший сплеск рейдерства під час карантину

Реклама

«Маємо перший сплеск рейдерства під час карантину. Розпочались відверті і примітивні атаки, окремі зміни вносились до реєстрів навіть без підвантаження будь-яких документів. За останній тиждень такого нахабства сталося майже стільки ж, скільки за 4 місяці минулого року», зазначає на своїй сторінці у Facebook Міністр юстиції Денис Малюська.

Попри карантин, Офіс протидії рейдерству продовжує захищати права власників. Найближчим часом усі прийняті рішення буде викладено онлайн.

У Мін'юсті нагадують, що скаргу до Офісу протидії рейдерству можна подавати онлайн за допомогою сервісу iGov.

Захистити своє майно від дій чорних реєстраторів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк від "ЛІГА:ЗАКОН". Завдяки ньому можна відстежувати зміни статусу об'єкта нерухомості. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. Ефективно уберегтися від рейдерів також допоможуть сервіси SMS-Маяк Земля та SMS-Маяк Іпотека від "ЛІГА:ЗАКОН", за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини