Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Необхідні для боротьби з коронавірусом ліки звільнено від сплати ввізного мита та ПДВ: перелік

Реклама

Уряд працює над забезпеченням медичних закладів необхідними засобами для захисту громадян та медперсоналу від коронавірусної хвороби (COVID-19).

Відповідна постанова № 224 від 20 березня 2020 року набрала чинності 22 березня і діє до 17 червня. Постановою було затверджено перелік лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, які тимчасово звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість. З повним переліком зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Зазначену постанову прийнято для пришвидшення ввезення в Україну необхідних засобів, зазначають у Мінфіні.

До переліку, розробленого Міністерством охорони здоров'я, увійшли:

- лікарські засоби для надання медичної допомоги хворим - 77 найменувань;

- медичні вироби, лабораторне обладнання, розхідні матеріали, реагенти для лабораторних досліджень - 77;

- медичне обладнання для закладів охорони здоров'я, що надають допомогу хворим, - 27;

- засоби індивідуального захисту - 22;

- дезінфекційні засоби, антисептики - 15.

Нагадаємо, 17 березня 2020 року Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Ним передбачено затвердження вищезазначеного переліку. Детальніше про Закон можна прочитати в окремому матеріалі ЮРЛІГИ.

Перевірити виробника лікарських засобів, медичних виробів та медичного обладнання на благонадійність можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Тримайте руку на пульсі у період кризи, забезпечте себе надійною базою інформаційно-аналітичних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для підготовки до судових спорів та перевірок на підприємстві, для створення договорів будь-якої складності та тематики, для швидкого реагування на зміни бізнес-партнера. Обирайте Антикризовий пакет ІТ-продуктів ЛІГА:ЗАКОН та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні. Замовити.

Читайте також:

У Києві, Дніпропетровській, Івано-Франківській областях встановлено режим надзвичайної ситуації

Надзвичайна ситуація та надзвичайний стан: у чому різниця

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини