Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оприлюднено зразок клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку із запровадженням карантину

Реклама

Оприлюднено зразок клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку із запровадженням карантину.

У прес-центрі судової влади України нагадали, що 11 березня 2020 року Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Карантин в Україні запроваджено з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Судові установи звертаються до усіх відвідувачів суду та учасників судових процесів утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової присутності учасників сторін, брати участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції. А також утриматися від відвідин суду за наявності ознак будь-якого респіраторного, вірусного захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо).

Завантажити зразок клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку із запровадженням карантину можна за посиланням.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН подбала про те, як в умовах запровадженого в Україні карантину дистанційно працювати адвокату. Усі інструменти для роботи адвоката ЛІГА:ЗАКОН пропонує в одному професійному рішенні. Автоматизувати свої щоденні задачі легко, використовуючи Професійне рішення «Адвокат». Ви зможете щоденно працювати з повною актуальною базою НПА та коментованих кодексів, відстежувати благонадійність своїх контрагентів чи потенційного партнера, увімкнути автоматичний моніторинг зміни їх статусу.

Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи по контрагентам, аналізуйте правові позиції та судові рішення з понад 85 млн. Формуйте власну сильну позицію із Системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримайте тестовий доступ за посиланням.

Читайте також:

Карантин: Рада суддів просить утримуватися від участі в судових засіданнях

Карантин: Верховний Суд і Мін'юст зробили важливі заяви

Cуди повідомляють про відсутність фінансування на поштові відправлення

В Україні COVID-19 визнано особливо небезпечною інфекційною хворобою

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини