Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Справа про адмінправопорушення закривається, якщо інспектор не дозволив водію залучити адвоката

Реклама

Суть справи: водій оскаржив постанову інспектора поліції, відповідно до якої його притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення ПДР.

Читайте також: цікаві рішення Верховного Суду щодо відповідальності водіїв

Місцевий та апеляційний суди задовольнили такі позовні вимоги, скасувавши оспорювану постанову. Рішення мотивовані тим, що позивач виявив бажання скористатись правом на правову допомогу (надав відповідне письмове клопотання), однак відповідач не вжив жодних дій щодо надання йому такої можливості.

Колегія суддів Адміністративного суду ВС погодилась із таким висновком, що такими діями інспектор порушив права особи, яка притягалася до адміністративної відповідальності, тому і порушено порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення, що є підставою для скасування оспорюваної постанови.

Відповідну постанову по справі № 524/9827/16-а ВС прийняв 18.02.2020. Повний тексти постанови читайте в системі VERDICTUM, замовивши тестовий доступ тут. Оцініть переваги системи, зокрема, у використанні фільтрів.

Знайти всі нормативно-правові акти, що можуть стати в пригоді водіям, можна в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.

Якщо ви шукаєте юриста для захисту ваших прав у суді, скористайтеся Національним професійним юридичним каталогом Liga:BOOK.

Вам також буде цікаво:

Верховний Суд роз'яснив, як правильно перетинати пішохідний перехід

Службове авто не підлягає обов'язковому технічному огляду

Суд може звернути стягнення і на незареєстроване майно боржника: ВС

Прошиті та пронумеровані копії документів можна завіряти на останньому аркуші: ВС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини