Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 2021 року Кабмін планує підтримувати агрострахування та переробку с/г продукції

Реклама

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький розповів про основні базові принципи державної підтримки на 2020 рік.

Зокрема, на засіданні Уряду було прийнято постанову, якою визначено напрями державної підтримки на 2020 рік. Наступним кроком буде прийняття відповідних порядків використання коштів із чітким алгоритмом. Вони вже зараз проходять внутрішнє узгодження на рівні ЦОВВ. Очікується, що порядки приймуть на початку березня, а з квітня стартують безпосередні виплати.

Читайте також: Визначено основні напрями підтримки аграріїв на 2020 рік

Пан Висоцький зазначив, що 80 % виплат відбудуться у другому півріччі (через єдиний підхід до подання документів). Вже визначено дату подання документів - до 1 жовтня.

Агрострахування

"Спільно з аграрним комітетом ми вирішили на початку липня анонсувати план державної підтримки на 2021 - 2023 роки. Всі потенційні отримувачі будуть чітко розуміти, на що їм розраховувати в наступному трирічному бюджетному циклі. Крім того, з 2021 року ми передбачаємо запровадити такі напрями підтримки, як агрострахування та переробку сільськогосподарської продукції", - наголосив заступник Міністра.

Виїзні семінари

Починаючи з 27 лютого щочетверга об 11:00 відбуватимуться виїзні семінари для громадян в одній із сільських рад областей, де представники Держгеокадастру будуть давати роз'яснення на всі питання, пов'язані із земельними відносинами в рамках земельної реформи. Це анонсував Тарас Висоцький.

Щочетверга о 14:00 будуть проводитись виїзні семінари на рівні районних центрів, на яких представники Держпродспоживслужби будуть консультувати про актуальні питання у сфері безпечності.

З останнього четверга березня мають відбуватися щотижневі інформаційні зустрічі, бізнес-інкубатори та інші заходи, які будуть проводити представники Укрдержфонду.

Нагадаємо, захистити свою земельну ділянку від незаконних посягань чорних реєстраторів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк Земля від "ЛІГА:ЗАКОН". Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. За допомогою зазначеного сервісу можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Перевірити бізнес-партнера, з яким ви маєте намір співпрацювати, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також:

Кабмін запропонував полегшити кредитний тягар аграріїв

В Україні створюється Аграрний реєстр

Державний аграрний реєстр запущено в пілотному режимі

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини