Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ФДМУ запустив безкоштовний сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку

Реклама

Для ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості Фонд держмайна спільно з експертами розробив і впровадив безкоштовний cервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку.

Як зазначають у Фонді, наразі сервіс працює (доступний за посиланням), удосконалюються процеси з урахуванням пропозицій оцінювачів і нотаріусів.

Читайте також: Нотаріуси вимагатимуть підтверджуючі документи для реєстрації нерухомості

"Ми спільно з ProZorro.Продажі запустили, у найкоротший термін, важливий та безкоштовний сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі це перший етап запуску, у якому беруть участь нотаріуси та оцінювачі. Другий етап, коли кожен громадянин України зможе самостійно взяти з сайту оцінку своєї нерухомості, буде впроваджений з липня 2020 року", - розповів заступник Голови ФДМУ Андрій Єгоров.

Документація, зокрема щодо технічного завдання та вимог для створення системи, підготовлена попереднім керівництвом Фонду, потребувала значного доопрацювання, що ускладнило розробку сервісу в передбачені Законом короткі терміни.

31 січня ФДМУ відключив чотири авторизовані електронні майданчики від Єдиної бази даних звітів про оцінку, вилучив їх з процедури реєстрації та перевірки інформації звітів про оцінку об'єктів нерухомості. Вся інформація, яка міститься на цих авторизованих майданчиках, перебуває у процесі передачі до ФДМУ відповідно до вимог Порядку ведення Єдиної бази даних звітів про оцінку. Звіти про оцінку зберігатимуться в Єдиній базі в електронній формі.

Фахівці Фонду консультують і навчають користувачів сервісу за ел. адресою: axel@spfu.gov.ua і тел.: +38 (044) 200-32-58, +38 (044) 200-35-20.

Нагадаємо, 5 грудня Верховна Рада прийняла Закон щодо змін до Податкового кодексу щодо ліквідації корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості (детальніше).

Перевірити свого бізнес-партнера можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Захистити своє майно від рейдерів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк від "ЛІГА:ЗАКОН". Завдяки ньому можна відстежувати зміни статусу об'єкта нерухомості. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. Ефективно уберегтися від рейдерів також допоможуть сервіси SMS-Маяк Земля та SMS-Маяк Іпотека від "ЛІГА:ЗАКОН", за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Читайте також:

Топ-10 важливих змін щодо оренди державного та комунального майна.

Орендувати держмайно можна буде на електронному аукціоні: прийнято Закон

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини