Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Військовим і міліціонерам підвищили пенсію

Реклама

З 1 січня 2020 року військовим та іншим особам, яким пенсія призначена згідно із Законом "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" до 1 березня 2018 року та перерахована з 1 січня 2018 року, виплачуватиметься підвищений розмір з урахуванням 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

В свою чергу міліціонерам з 1 січня 2020 року виплачується пенсія, яка з 1 січня 2016 року перерахована з розміру грошового забезпечення за прирівняною посадою поліцейського (з урахуванням доплат до попереднього розміру пенсії, підвищень, індексації та інших доплат (крім підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною).

Крім того, міліціонерам щомісяця компенсуватиметься неотримана різниця між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої з 1 січня 2016 р., та місячним розміром пенсії, отриманої з 1 січня 2016 р. по 31 грудня 2017 р. Доплати проводитимуть до повного погашення суми різниці.

Виплати передбачені постановою Кабміну від 24 грудня 2019 року № 1088.

Самостійно відслідковувати оновлення законодавства зручно в одноіменному модулі ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористатись всіма зручностями сервісу можна, замовивши тестовий доступ.

Як вже писала ЮРЛІГА, молодим вчителям в новому році виплатять по 21 тис. грн

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини