Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нульову ставку ПДВ підприємствам осіб з інвалідністю продовжено до 1 січня 2025 року

Реклама

Народні депутати продовжили дію податкової пільги для підприємств та організацій, заснованих громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю.

Відповідний Закон № 344-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, заснованих громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю» було опубліковано в газеті "ГолосУкраїни" 24 грудня. Закон набере чинності 25 грудня.

Законом продовжено на 5 років (до 1 січня 2025 року) термін дії пільгової ставки з ПДВ за операціями з постачання товарів і послуг, що виготовляються та постачаються організаціями чи підприємствами осіб з інвалідністю.

Відповідне законодавство узгоджено з положеннями Конвенції про права осіб з інвалідністю у частині вживання терміна «особа з інвалідністю» замість «інвалід», а також приведено у відповідність до положень Закону «Про громадські об'єднання» у частині вживання термінологічної конструкції «громадське об'єднання» замість «громадська організація».

З текстом прийнятого Закону можна ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ. Тільки до 28 грудня діють новорічні знижки до -40 % на рішення для ефективного ведення бізнесу в новому році. Скористайтеся акційною пропозицією, перейшовши за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини