Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Засуджені можуть подати скарги через Інтернет

Реклама

Сьогодні, 13 грудня, набув чинності наказ Мінюсту № 3948/5, який дозволяє засудженим подавати конфіденційні онлайн-скарги на неналежне поводження чи умови тримання.

Як повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська, сервіс «Онлайн скарга для засуджених» буде впроваджуватись у рамках пілотного проєкту в державній установі «Київський слідчий ізолятор».

Допускається використання спеціалізованих технічних пристроїв з відповідним програмним забезпеченням, у тому числі портативних для надання засудженим доступу до Інтернету для відправлення онлайн-звернення.

Послуга доступу до Інтернету, користування засобами IP-телефонії та використання засобів відеозв'язку через Інтернет надається засудженим у приміщенні інтернет-класу.

За наявності технічної можливості послуга доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень за допомогою технічного пристрою надається засудженим безпосередньо у відділеннях соціально-психологічної служби.

У структурних дільницях установ, де передбачено тримання засуджених у камерах, для надання засудженим доступу до Інтернету, користування засобами IP-телефонії та використання засобів відеозв'язку через Інтернет у відокремлених приміщеннях обладнуються ізольовані робочі місця.

За наявності технічної можливості послуга доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень за допомогою технічного пристрою таким засудженим надається безпосередньо в камері.

Засуджені, на яких накладено стягнення у виді поміщення у дисциплінарний ізолятор, карцер або переведення до одиночної камери, за наявності технічної можливості можуть відправляти онлайн-звернення за допомогою технічного пристрою.

Портативний спеціалізований технічний пристрій з відповідним програмним забезпеченням для доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень включено до переліку предметів першої потреби.

Як вже писала ЮРЛІГА, засудженим змінили правила користування Інтернетом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини