Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Громадяни і депутати зможуть спілкуватися з владою електронно

12 листопада 2019, 12:20
1144
2
Реклама

На ранковому засіданні 12 листопада Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 2260 щодо змін у сфері державної служби (і не тільки).

Електронний документообіг

У Кодексі законів про працю пропонується визначити письмову форму документа. Електронний документ (створений у тому числі в автоматичному режимі) прирівнюється до паперового. Таким чином, якщо КЗпП встановлює письмову форму документа, може бути подано або надіслано як паперовий, так і електронний документи (мають однакову юридичну силу).

Електронний документ пропонується визначити як письмову форму документа і в Законі про звернення громадян. Як електронний документ, з дотриманням вимог законів "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" можуть оформлятися:

- звернення громадян,

- відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду.

Вибрати належний орган для звернення можна в модулі "Влада України" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Замовити тестовий доступ можна тут.

Всі документи можуть надсилатися засобами електронного зв'язку.

Електронний документ має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в паперовій формі з власноручним підписом.

Депутатське звернення, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ, та надсилатися засобами електронного зв'язку.

Призначення

Встановлюються особливості проходження державної служби у Службі безпеки України. Керівником державної служби у СБУ може бути військовослужбовець або державний службовець. Критерії професійної придатності, зокрема юридичної обізнаності, визначаються кваліфікаційно-нормативними документами, які затверджуються Головою СБУ.

Голова Антимонопольного комітету України призначається на посаду за поданням Прем'єр-міністра України та звільняється з посади Верховною Радою. Голова призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату АМКУ.

Як уже писала ЮРЛІГА, депутатам припинять роздавати паперові законопроекти

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини