Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні хочуть впровадити середньострокове планування будівництва доріг

Реклама

Народні обранці підтримують забезпечення виконання середньострокових зобов'язань за договорами на нове будівництво, реконструкцію, ремонти та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/189244_byudzhet-na-remont-dorg-khochut-planuvati-na-tri-roki

Відповідний проект № 1064 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування", визначений Президентом як невідкладний, було прийнято в першому читанні за основу на вечірньому засіданні Парламенту 2 жовтня.

Цей законопроект системно пов'язаний із законопроектом № 1041 «Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування)».

Проектом Закону пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу, передбачивши, що за бюджетними програмами, які здійснюються із використанням коштів Державного дорожнього фонду, розпорядники бюджетних коштів мають право брати бюджетні зобов'язання понад фактичні надходження спеціального фонду з урахуванням того, що кредиторська заборгованість розпорядників бюджетних коштів за середньостроковими зобов'язаннями за договорами на кінець поточного бюджетного періоду не може перевищувати залишку коштів спеціального фонду держбюджету, утвореного за рахунок надходжень, які є джерелами формування державного дорожнього фонду.

У законопроекті пропонується встановити, що:

- Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення з переліком автомобільних доріг, на яких заплановано роботи з нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, із зазначенням обсягів фінансування таких доріг в розрізі балансоутримувачів, затверджуватиме Уряд.

- Складений відповідно до Державної цільової економічної програми щорічний перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення із зазначенням обсягів бюджетних коштів для фінансового забезпечення таких об'єктів затверджуватиметься Укравтодором.

Текст законопроекту доступний у модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини