Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Антирейдерська комісія почала оприлюднювати висновки про скасування незаконної перереєстрації майна

Реклама

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/188594_reyderi-pereoformlyuvali-vlasnst-na-mayno-na-pdstav-sudovikh-rshen-vinesenikh-za-pdrobnimi-dokumentami

На сайті Мінюсту оприлюднюватимуться висновки Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (антирейдерської комісії).

Висновки публікуватимуть після розгляду скарг по суті.

Скани висновків можна знайти на сторінці оголошення про відповідне засідання Комісії під скаргою, щодо якої вони ухвалені. 

Департамент державної реєстрації оприлюднив відеогайд з пошуку:

Нагадуємо, що захистити майно від рейдерів можна лише відслідковуючи статус своєї нерухомості в реєстрі. Поставивши нерухоме майно на контроль в сервісі SMS-Маяк, ви одразу дізнаєтесь про зміну статусу об'єкту у Державному реєстрі речових прав. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до антирейдерської комісії або суду з питанням скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій. Розширена версія сервісу забезпечує інформування фізичних і юридичних осіб про подані реєстратору заявки на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо їхніх об'єктів нерухомого майна.

Як вже писала ЮРЛІГА, Велика Палата вказала юрисдикцію спорів з Комісією, що розглядає скарги у сфері держреєстрації

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини