Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рейдери переоформлювали власність на майно на підставі судових рішень, винесених за підробними документами

Реклама

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили міжрегіональну злочинну організацію, яка спеціалізувалася на рейдерських захопленнях об'єктів державної, комунальної та приватної власності.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

В повідомленні зазначено, що в угруповання входили представники судових органів, адвокати та колишні працівники органів юстиції.

Зловмисники здійснювали незаконну перереєстрацію майна через подання позовних заяв з використанням завідомо підроблених документів, зокрема договорів позики.

Судді Донецької та Херсонської областей сприяли в отриманні судових рішень, на підставі яких здійснювались реєстраційні дії в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

В результаті оборудки права власності, зокрема на земельні ділянки переходили до інших фіктивних власників.

За попередніми оцінками рейдери завдали збитків на близько півтора мільярда гривень.

За місцями роботи та проживання фігурантів в столиці, Київській, Херсонській та Донецькій областях виявлено підроблені документи, штампи, печатки та інші речові докази протиправної діяльності. Правоохоронці затримали згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України сім активних членів злочинної організації. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209, ст. 366, ст. 364 Кримінального кодексу тривають слідчі дії.

Нагадуємо, що захистити майно від рейдерів можна лише відслідковуючи статус своєї нерухомості в реєстрі. Поставивши нерухоме майно на контроль в сервісі SMS-Маяк, ви одразу дізнаєтесь про зміну статусу об'єкту у Державному реєстрі речових прав. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій. Розширена версія сервісу забезпечує інформування фізичних і юридичних осіб про подані реєстратору заявки на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо їхніх об'єктів нерухомого майна

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини