Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Зросла вартість оформлення закордонного паспорту

Реклама

Зросла вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм. Такими документами є паспорт громадянина України (ID-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, біометричні посвідки для іноземців - на тимчасове та постійне проживання. Водночас змінилася і вартість бланків таких документів.

Такі зміни містяться у постанові Кабміну № 371 , яка набула чинності сьогодні, 1 липня.

Відтепер нові суми адміністративного збору складатимуть:

- при оформленні ID-картки до 20 робочих днів - 345 грн (126 грн вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 279 грн;

- при оформленні ID-картки до 10 робочих днів - 471 грн (252 грн вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 366 грн;

- при оформленні закордонного паспорта до 20 робочих днів - 682 грн (352 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), раніше 557,32 грн;

- при оформленні закордонного паспорта до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав - 1034 грн (704 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), раніше 810,32 грн.

Зокрема, для громадян, які вже здійснили оплату адміністративного збору, але не встигли оформити документ до 30 червня 2019 року, передбачено можливість здійснити доплату для отримання адміністративної послуги.

Вартість оформлення документів підвищується вперше, починаючи з 2016 року.

Зазначимо, що відповідно до ст. 20 Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору спрямовуються до місцевих бюджетів.

Нагадуємо, зараз розмір прожиткового мінімуму встановлюється Законом про Держбюджет на відповідний рік. Дізнатися його розмір можна в модулі "Довідники" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини