Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Продаж активів банку за найвищою вартістю забезпечуватиме Комітет ФГВФО

Реклама

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб утворив Комітет ФГВФО з питань консолідації, управління та продажу майна (активів) банків і затвердив Положення про нього.

Відповідне рішення ФГВФО від 18 квітня 2019 року № 963 зареєстровано в Мін'юсті 21 травня.

Визначено, що комітет є постійно діючим колегіальним органом ФГВФО, що здійснює діяльність у сфері управління майном (активами) неплатоспроможного банку, який виводиться з ринку Фондом, та/або банку, що ліквідується на підставі Закону "Про банки і банківську діяльність", включаючи передпродажну підготовку такого майна для подальшого продажу та продажу майна такого банку.

Метою діяльності Комітету є забезпечення організації заходів щодо управління майном (активами) одного або кількох банків, забезпечення його продажу за найвищою вартістю.

Головними завданнями Комітету визначено:

- організацію процесу управління майном (активами) банків;

- визначення строків і заходів передпродажної підготовки майна банків, а також способів, порядку та умов продажу такого майна;

- визначення шляхів та способів вирішення проблемних питань, що виникають у сфері продажу майна (активів) банків тощо.

Виконавча дирекція Фонду своїм рішенням делегує Комітету всі або частину своїх повноважень з питань, визначених у затвердженому Положенні, та встановить їх обсяг.

Комітет відповідно до своїх повноважень прийматиме рішення щодо визначення оптимального способу/стратегії задоволення вимог банку як кредитора за правами вимоги (майновими правами), що випливають з кредитних та інших договорів банку; затвердження плану заходів претензійно-позовної роботи за окремим майном, стратегії врегулювання заборгованості за окремим майном (у тому числі шляхом позасудового, досудового та судового задоволення вимог банків); визначення оптимального способу задоволення вимог банку як кредитора шляхом вчинення / утримання від вчинення окремих дій, у тому числі з питань зміни способу такого задоволення, укладення мирової угоди в процесі ведення позовної роботи з майном тощо.

Комітет прийматиме рішення з визначення дій банку як кредитора в процедурах банкрутства боржників, у тому числі щодо стратегії подання кредиторських вимог, надання погодження ліквідатору оцінок вартості заставного майна та порядку його реалізації, інших питань, на які банк як кредитор надає згоду у процедурі банкрутства; проведення / відмови в проведенні реструктуризації кредитної заборгованості боржника банку.

Рішення набере чинності з дня, наступного за днем офіційного опублікування.

Актуальне законодавство, правова картина дня, шаблони договорів, ситуації для юриста та судова практика завжди доступні у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Обирайте зараз - отримуйте подарункові сертифікати!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини