Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін спростив умови ведення бізнесу у сфері оцінки відповідності колісних транспортних засобів

Реклама

Кабмін ухвалив розроблені Мінекономрозвитку зміни до Порядку призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

Відповідну постанову було прийнято на урядовому засіданні 12 червня. Текст постанови буде доступний в ІПС ЛІГА:ЗАКОН після її оприлюднення.

Згідно з чинним Порядком компанія, що заявила про намір здійснювати сертифікацію КТЗ, зобов'язана підтвердити свою компетентність і мати власні акредитовані лабораторії для оцінки всіх видів продукції, на яку поширюється дія Порядку затвердження конструкції.

Після набрання чинності змінами до Порядку компанії, що претендують на призначення органом із сертифікації колісних транспортних засобів, будуть підтверджувати свою компетентність та акредитовані лабораторії лише стосовно тих видів продукції, щодо яких вони самі визначають і заявляють про свою компетентність, операційну спроможність та про намір отримати призначення як органу сертифікації КТЗ.

Очікується, що таке рішення Уряду сприятиме зменшенню зайвих фінансових витрат, пов'язаних з оснащенням такими суб'єктами господарювання власних випробувальних лабораторій та їх акредитації.

Актуальне законодавство, правова картина дня, шаблони договорів, ситуації для юриста та судова практика завжди доступні у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Обирайте зараз - отримуйте подарункові сертифікати!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини