Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За фото в Instagram 850 грн: розглянуто першу справу про булінг

Реклама

Бориспільський міськрайонний суд Київської області, розглянувши справу № 359/933/19 від 5 лютого 2019 року, наклав штраф 850 грн на мати неповнолітньої дівчини, яка вчинила булінг (тобто дії психологічного та сексуального насильства із застосуванням засобів електронних комунікацій) щодо іншої неповнолітньої, виклавши її непристойні фото в мережу Instagram.

Відповідно до санкції частини 3 ст. 173-4 КУпАП відповідальність за діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, несуть батьки або особи, які їх замінюють.

Оцінивши зібрані у справі докази, суд вважав, що дії матері за ч. 3 ст. 173-4 КУпАП кваліфіковані вірно, оскільки її неповнолітня донька вчинила дії, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 173-4 КУпАП.

У судовому засіданні мати неповнолітньої вину в скоєному визнала і просила суворо не карати. Обставиною, що пом'якшує правопорушення, визнано щире каяття.

Суд наклав на матір адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 нмдг (850 грн), також вона має сплатити судовий збір у розмірі 384 грн.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Бориспільський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення.

Це перша справа, розглянута після набрання чинності Законом щодо протидії булінгу.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/183475_batki-bulerv-zaplatyat-do-3400-grn

З повним текстом рішення можна ознайомитися у системі аналізу судових рішень VERDICTUM.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини